
Водонепроникний тример для стрижки, Машинка для стрижки волосся електрична Машинка хороша VN-10
1 024 ₴
512 ₴
- В наявності
- Код: 3y295j1
- +380 (73) 947-25-37
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📌 Водонепроникний тример для стрижки, Машинка для стрижки волосся електрична Машинка хороша VN-10
🎯 Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
🎯 Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
🎯 Характеристики:
- 🔹 Тип управління: повзункове;
- 🔹 Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- 🔹 Ширина ножа: 4,5 мм;
- 🔹 Харчування: мережа;
- 🔹 Виробник: Gemei;
- 🔹 Колір: чорний;
- 🔹 Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- 🔹 Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- 🔹 Тип двигуна: вібраційний;
- 🔹 Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- 🔹 Модель: GM 811;
- 🔹 Тип: машинка для стрижки;
- 🔹 Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- 🔹 Особливості: низький рівень шуму.
- 🔹 Потужність: 9 Вт;
🎯 Комплектація:
- 🔹 Щітка для чищення;
- 🔹 4 насадки;
- 🔹 Ножиці.
- 🔹 гребінець;
- 🔹 Машинка для стрижки GM 811;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинка для стриження з безліччю насадок GEMEI GM-811, чудова машинка для стриження волосся VN-10 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 512 ₴


