
Акумуляторна кемпінгова лампа світильник Golden, Ліхтарі для кемпінгу camping, Ліхтарі для кемпінгу RY-68
312 ₴
- Немає в наявності
- Код: x34961i
+380 (63) 535-48-53
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🏆 Акумуляторна кемпінгова лампа світильник Golden, Ліхтарі для кемпінгу camping, Ліхтарі для кемпінгу RY-68
🎯 Світлодіодна лампа – світильник на 10W з батареєю, яка заряджається від сонячної панелі, що входить у комплект. Акамулятор із тривалим терміном служби. Зарядіть цю лампу від сонця і використовуйте її на вулиці або під час відключення електрики! Лампа має 2 інтенсивності світла, високу і низьку. Вона надзвичайно економічна, споживаючи до 20 разів менше енергії в порівнянні зі звичайною лампочкою. Вмонтований гачок, щоб повісити лампочку, яка зможе працювати як аварійне освітлення як на природі, так і в приміщенні.
🎯 Характеристики
- ☑️ Довжина кабелю 3м
- ☑️ Розмір лампи 13х8.5 см
- ☑️ Є гачок для підвіски
- ☑️ Вага 0.3 кг
- ☑️ Можна заряджати від USB виходу
- ☑️ Потужність 10 W
- ☑️ Час сонячної зарядки 6-8 годин
🎯 Комплектація:
- ☑️ Упаковка.
- ☑️ USB шнур.
- ☑️ Сонячна панель.
- ☑️ Лампа з гачком.



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 85 мм мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоче положення | Універсальна |
| Тип | Лампа |
| Товар | Ліхтар кемпінговий, Ліхтар для кемпінгу, акумуляторна кемпінгова лампа світильник RY-68 |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 312 ₴






