-50%


Машина для стрижки в домашніх умовах Vintage, Машинка для стрижки на акумуляторі Тример скронь JD-38
332 ₴
166 ₴
- В наявності
- Код: 439mqmw11
+380 (63) 535-48-53
- +380 (73) 947-25-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Машина для стрижки в домашніх умовах Vintage, Машинка для стрижки на акумуляторі Тример скронь JD-38
📌 Машинка для стрижки волосся Vintage T9-1&Bronze — це стильний і багатофункціональний пристрій для створення ідеальних зачісок та догляду за волоссям. Завдяки ергономічному дизайну, потужному роторному двигуну та довговічним лезам, ця машинка стане вашим надійним помічником як у домашньому використанні, так і у професійному догляді.
📌 Основні характеристики:
- • Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- • Тип товару: машинка для стрижки волосся / триммер
- • Час роботи від акумулятора: 120 хвилин
- • Вага: 170 г
- • Матеріал корпусу: пластик
- • Заряджання: USB
- • Потужність: 5 Вт
- • Живлення: акумулятор (Li-Ion, 1200 мАг, 3,7 В)
- • Розміри: 142 х 40 х 23 мм
- • Двигун: роторний
- • Колір: Бронзовий
- • Час заряджання: 2 години
📌 Комплектація:
- • Щітка для чищення ножа
- • Зарядний кабель
- • Насадки для стрижки – 4 шт
- • Упаковка
- • Машинка для стрижки волосся VINTAGE T9


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження від акб, Машинка для стриження окантовки Електронна JD-38 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 166 ₴










