-50%


Потужний ручний пилосос з контейнером, Колбовий ручний контейнерний пилосос без мішка MC-91
4 968 ₴
2 484 ₴
- В наявності
- Код: k9g43rt99
+380 (63) 535-48-53
- +380 (73) 947-25-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💥 Потужний ручний пилосос з контейнером, Колбовий ручний контейнерний пилосос без мішка MC-91
⚡ Контейнерний пилосос Rainberg RB-651 (2500W) контейнерного типу без мішка для збирання пилу. Пилозбірник об’ємом близько 3 літрів легко миється і чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
⚡ Завдяки потужності двигуна 2500W прибирання стане простіше і набагато швидше. Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення. Довжина шнура 6 метрів. Зручна телескопічна труба, потрібні насадки, кнопка змотування шнура
⚡ Характеристики:
- ☑️ Пилосос із колбою об’ємом 3 л.
- ☑️ Щілева насадка
- ☑️ Блискучий корпус та ергономічний дизайн
- ☑️ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ☑️ Шнур живлення довжиною 3.2 м
- ☑️ Пластикова щітка для підлоги
- ☑️ Споживана потужність 2500 Вт.
- ☑️ Нера-фільтр
- ☑️ Індикатор наповнення пилозбірника
- ☑️ Живлення від мережі 220V – 50 Гц
- ☑️ Телескопічна трубка із високоякісної нержавіючої сталі
- ☑️ Автоматична намотування шнура
- ☑️ Зручна ручка для перенесення
- ☑️ Потужність всмоктування 500 Вт
- ☑️ 4-ступінчаста система фільтрації


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Електричний пилосос із контейнером для пилу Rainberg, Пилосос із легким чищенням контейнера MC-91 |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 2 484 ₴










